OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 GRUDNIA 2017

W tym tygodniu:

W środę, 13 grudnia, wspomnienie św. Łucji, dz. mm.

W czwartek, 14 grudnia, wspomnienie św. Jana od Krzyża, prb. dK.

1. W Adwencie zapraszamy na Roraty, w dni powszednie o godz. 7.00,
    dla dzieci o godz.
    18.00, oraz na Godzinki w dni powszednie o godz. 6.40,
    w niedziele o godz.
    7.00.

2. Dziękujemy Paniom z KŻR za rozprowadzenie opłatków do naszych domów. Dziękujemy tym, którzy przygotowują paczki dla dzieci i seniorów, ofiarowali produkty żywnościowe podczas zbiórki żywności. Szczególne podziękowanie kierujemy do wolontariuszy gimnazjalistów i ich opiekunów.

3. Upominki w ramach akcji „Serduszko” prosimy przynosić do kancelarii lub zakrystii do 17 grudnia.

4. Miłosierdzie jest jedno” to hasło Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Nabywając świece Caritas wspieramy program leczenia, dożywiania i letniego wypoczynku dzieci. Świece w cenie 5 zł. mała i 15 zł. duża można oraz poświęcone opłatki można nabyć w bocznej kaplicy.

5. Od dzisiejszej niedzieli przy wyjściu z kościoła dzieci i młodzież z oazy będą rozprowadzali sianko na stół wigilijny, karty i ozdoby świąteczne.

6. W przyszłą niedzielę (17.12) po Mszy o godz. 18.00 będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca.

8. Dzisiaj jest dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę w części przeznaczymy dla Kościoła na Wschodzie.

9. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego