OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   21 października 2018

W tym tygodniu:

- W poniedziałek, 22 października, wspomnienie, św. Jana Pawła II.

1. Dzisiaj niedziela misyjna i rozpoczyna się tydzień misyjny. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są na misje.

2. W środę zapraszamy do wspólnej modlitwy w int. Młodzieży oraz zgromadzonych na Synodzie. Rozpoczniemy od wystawienia Najświętszego Sakramentu i Koronki do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.

Czas do godz. 18.00 wypełnimy modlitwą różańcową. O godz. 18.00 uroczysta Msza św.

3. Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie na godz. 17.30.

4. W najbliższą niedzielę Ks. Bp Piotr Turzyński przeprowadzi wizytację kanoniczną naszej parafii.

Powitamy Ks. Bpa o godz. 9.45 przed drzwiami naszej świątyni i wręczymy klucze do kościoła.

Już w kościele po modlitwie powitają Ks. Bpa przedstawiciele parafii, Ks. Bp wysłucha też sprawozdania ks. proboszcza.

Rozpocznie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Ks. Bpa. Zapraszamy na nią w sposób szczególny chór parafialny, Koła Żywego Różańca i Oazę Rodzin. Po Mszy św. spotkanie z tymi grupami.

O godz. 11.15 Msza s w int. młodzieży, po Mszy św. spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania. O godz. 12.30 Msza św. dziecięca, śpiewa schola, służą harcerki i młodsi ministranci.

Po Mszy św. spotkanie ze scholą, harcerkami i ministrantami.

5. Zbliża się Listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Jedną z form modlitwy za tych, którzy poprzedzili nas w pielgrzymce wiary są wypominki, które można składać w kancelarii lub zakrystii.

Przyjmujemy na wypominki roczne czytane w każdą niedzielę, półroczne czytane od listopada do końca kwietnia oraz jednorazowe czytane 2 listopada na różańcu o godz. 17.00.

6. Są jeszcze wolne intencje w poniedziałek, środę, czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00

7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.