OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   20 stycznia 2019

W tym tygodniu:

1. Przypominamy, że Msze św. w niedziele i święta w naszym kościele są sprawowane o godz. 7.30; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00.

2. W najbliższym tygodniu zakończymy wizytę duszpasterską. Wszystkim Parafianom serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowy, dzielenie się swoimi troskami i radościami, oraz złożone ofiary.

Tych wszystkich, którzy w czasie kolędy nie mogli nas przyjąć, a chcieliby to uczynić, zapraszamy po Mszy św. do zakrystii w celu ustalenia terminu wizyty.

3. W najbliższą niedzielę, z inicjatywy Rycerzy Kolumba, będziemy gościć zespół muzyczny „ Młodzi z Winkiem”. Zespół wystąpi w kolędowym koncercie charytatywnym w czasie Mszy św. o godz. 9.30; 11.00; i 12.30.

Po tych Mszach św. Rycerze Kolumba przeprowadzą kwestę na rzecz pomocy w odbudowie i ponownym zasiedleniu chrześcijan w historycznych miastach Iraku i Syrii będących niegdyś kolebkami chrześcijaństwa na Bliskim Wschodzie.

Bliskim Wschodzie.

4. Informujemy, że kancelaria parafialna i Msze św. wracają do stałego porządku.

5. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego

6. Od dzisiejszej niedzieli w naszej parafii będzie można nabyć gromnice na święto Ofiarowania Pańskiego, a także modlitewniki i ciekawe albumy.

Poniedziałek 21 stycznia:

- Żwirki i Wigury 38 – od godz. 15.30 (1 ksiądz)

- Żwirki i Wigury 38a – od godz. 15.30 (1 ksiądz)

Wtorek 22 stycznia:

-Rapackiego 20 – od godz. 15.30.

Środa 23 stycznia;

- Rapackiego 22 – od godz. 15.30.