OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   23 września 2018

W tym tygodniu:

- We wtorek, 25 września, wspomnienie, Bł Władysława z Gielniowa, prb.

- W czwartek, 27 września, wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prb.

- W piątek, 28 września, wspomnienie św. Wacława, mm.

- W sobotę, 29 września, święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

1. W sobotę 6 października pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Sanktuarium NMP Królowej Różańca św. w Wysokim Kole. Zapisy w zakrystii.

2. Po wakacjach wznawia pracę nasz chór i schola. Próba chóru w piątki o godz. 19.00, a scholi w soboty o godz. 10.30. Zapraszamy nowych chętnych. Do scholi już od drugiej klasy Szkoły Podstawowej.

3. Zapraszamy na spotkanie dla kandydatów na ministrantów w najbliższą sobotę tj. 29 września na godz: 17:00. Wszelkie informacje u ks. Jacka.

4. Harcerki zapraszają dziewczynki w wieku 9-11 lat na pierwszą zbiórkę w najbliższa sobotę na godz: 9:00. Wszelkie informacje u ks. Jacka.

5. Podczas zbliżających się ferii zimowych parafia organizuje wyjazd dzieci i młodzieży na zimowisko do Zakopanego. Termin od 28 stycznia do 02 lutego 2019 r. Zapisy i bliższe informacje u ks. Łukasza i ks. Jacka.

6. Są jeszcze wolne intencje w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i sobotę o godz. 7.00.

7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.