OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 maja 2017

1          W tym tygodniu:

W środę  24 maja wspomnienie, NMP Wspomożycielki Wiernych.

W piątek 26 maja wspomnienie św. Filipa Nereusza prb.

2          W przyszłą niedzielę 28 maja, o godz. 930 dzieci z klas IV będą przeżywać Rocznicę I Komunii św. Spowiedź w sobotę od godz. 1800 do 1900

3          W środę, czwartek i piątek o godz. 18.30 będzie próba dzieci klas IV które przeżywać będą rocznicę I Komunii świętej.

4          Rycerze Kolumba zapraszają kobiety na nocną pieszą pielgrzymkę do Sanktuarium MB Pocieszenia w Błotnicy. Wymarsz 27 maja po apelu o godz. 2100   z kościoła MB Częstochowskiej na Kapturze. Rycerze Kolumba zapewniają pątniczkom ubezpieczenie, opiekę, gorący posiłek, niespodzianki  i przywóz do Radomia. Więcej na plakacie oraz stronie internetowej radomskich rycerzy.

5          Od poniedziałku do piątku dzieci Komunijne przeżywać będą biały tydzień z tej racji zapraszamy na nabożeństwa majowe do piątku włącznie o godz. 17.45.

6          W czwartek 25 maja o godz. 16.00 na placu przed Kościołem Garnizonowym odbędzie się różaniec w intencji Rotmistrza Witolda Pileckiego.

7          Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci I Komunijnych za ten piękny dar dla Kościoła w postaci dywanu.

8          Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.