OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12 sierpnia 2018

W tym tygodniu:

- We wtorek, 14 sierpnia, wspomnienie, św. Maksymiliana Marii Kolbego, prb. mm.

- W środę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP.  Msze św. wg porządku niedzielnego. Mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. Na wszystkich Mszach św. zostaną poświęcone zioła i kwiaty. Kancelaria dzisiaj nieczynna.

- W piątek, 17 sierpnia, wspomnienie, św. Jacka, prb.

1         Intencje Mszy św. można zamawiać w niedzielę w zakrystii po każdej Mszy św.

2         W czasie wakacji, z racji na mniejszą liczbę księży w parafii prosimy, by korzystać z sakramentu pokuty przed Mszą św.

3         Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca.

4         W czasie trwania pielgrzymki do 13 sierpnia  gromadzimy  się na Apelach Pielgrzymkowych, tworząc duchowa grupę pielgrzymkową. Apele codziennie o godz. 20.30. Ostatni Apel 13 sierpnia połączymy z nabożeństwem Fatimskim.

5         Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.