OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   20 stycznia 2019

 

 

 

 

W tym tygodniu:

 

1. Przypominamy, że Msze św. w niedziele i święta w naszym kościele są sprawowane o godz. 7.30; 9.30; 11.00; 12.30 i 18.00.


2. W najbliższym tygodniu zakończymy wizytę duszpasterską. Wszystkim Parafianom serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, rozmowy, dzielenie się swoimi troskami i radościami, oraz złożone ofiary.


Tych wszystkich, którzy w czasie kolędy nie mogli nas przyjąć, a chcieliby to uczynić, zapraszamy po Mszy św. do zakrystii w celu ustalenia terminu wizyty.


3. W najbliższą niedzielę, z inicjatywy Rycerzy Kolumba, będziemy gościć zespół muzyczny „ Młodzi z Winkiem”. Zespół wystąpi w kolędowym koncercie charytatywnym w czasie Mszy św. o godz. 9.30; 11.00; i 12.30.


Po tych Mszach św. Rycerze Kolumba przeprowadzą kwestę na rzecz pomocy w odbudowie i ponownym zasiedleniu chrześcijan w historycznych miastach Iraku i Syrii będących niegdyś kolebkami chrześcijaństwa na Bliskim Wschodzie.


Ofiarując dowolne kwoty włączymy się w Ogólnoświatową akcję zorganizowaną przez Rycerzy Kolumba w odpowiedzi na apel hierarchów tamtejszego kościoła o pomoc dla powracających do ruin swoich domów Chaldejskich Chrześcijan na


Bliskim Wschodzie.


4. Informujemy, że kancelaria parafialna i Msze św. wracają do stałego porządku.


5. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego


 

6. Od dzisiejszej niedzieli w naszej parafii będzie można nabyć gromnice na święto Ofiarowania Pańskiego, a także modlitewniki i ciekawe albumy.

 

 

 

 

 

Poniedziałek 21 stycznia:

 

 

- Żwirki i Wigury 38 – od godz. 15.30 (1 ksiądz)

 

- Żwirki i Wigury 38a – od godz. 15.30 (1 ksiądz)

 

 

Wtorek 22 stycznia:

 

 

-Rapackiego 20 – od godz. 15.30.

 

 

Środa 23 stycznia;

 

 

- Rapackiego 22 – od godz. 15.30.

NOWA STRONA INTERNETOWA

Zapraszamy na nową stronę naszej parafii: http://swpiotr.radom.pl