OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   09 grudnia 2018

W tym tygodniu:

- W czwartek, 13 grudnia, wspomnienie św. Łucji, dz, mm.

- W piątek. 14 grudnia, wspomnienie św. Jana od Krzyża, prb dK.

1. W Adwencie zapraszamy na Roraty, w dni powszednie o godz. 7.00, dla dzieci o godz. 18.00, oraz na Godzinki w dni powszednie o godz. 6.40, w niedziele o godz. 6.30.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie medalików dzieciom klas III, a po Mszy św. spotkanie z rodzicami.

3. Dziękujemy Paniom z KŻR za roznoszenie opłatków do naszych domów.

4. Poświęcone opłatki oraz świece Caritas można nabyć w bocznej kaplicy.

5. Od dzisiejszej niedzieli przy wyjściu z kościoła dzieci i młodzież z oazy będą rozprowadzali sianko na stół wigilijny, karty i ozdoby świąteczne.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji drugiej niedzieli miesiąca.

7. Kontynuujemy akcję „Serduszko” przygotowując paczki dla dzieci i seniorów. Paczki i upominki prosimy przynosić do kancelarii lub zakrystii do 17 grudnia.

8. Dzisiaj jest dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę w części przeznaczymy dla Kościoła na Wschodzie.

9. Wolne intencje w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 7.00 . we wtorek o 18.00.

10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego