OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 września 2017

W tym tygodniu:

W poniedziałek, 18 września, święto, św. Stanisława Kostki, z. Patrona Polski.

W środę, 20 września, wspomnienie św. Andrzeja Kim, Pawła Chong i Towarzyszy, mm.

W czwartek, 21 września, święto św. Mateusza Apostoła.

W sobotę, 23 września, wspomnienie, św. Ojca Pio, prb.

1        Po wakacjach wznawia pracę nasz chór i schola. Próba scholi w piątki o godz. 16.30, a chóru w piątki o godz. 19.00.

2        Rozpoczynamy także roczne przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapisy dla chętnej młodzieży w kancelarii jeszcze we wtorek, środę i piątek w godz. 16.00-17.00. Pierwsze spotkanie dla kandydatów i ich rodziców w następną niedzielę 24 września po Mszy o godz. 11.00.

3        Bezpośrednie przygotowanie do sakramentu małżeństwa dla Dekanatu Radom Północ rozpocznie się 25 września o godz. 19.00 w Parafii Bł. Annuarity i św. Michała Archanioła w Radomiu (Michałów). Prosimy narzeczonych o zapoznanie się z nowym programem przygotowania do sakramentu małżeństwa.

4        Jest już kalendarz z intencjami na 2018 rok, oraz kalendarz ścienny na przyszły rok w cenie 5 zł do nabycia w zakrystii.

5        W sobotę 7 października pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Sanktuarium NMP Królowej Różańca św. w Wysokim Kole. Zapisy w zakrystii.

6        Jest jeszcze wolna intencja w poniedziałek o godz. 7.00.

7        Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.o.